MÖBLER / Bord / Skrivbord 10582425
nr 1058 2425
Skrivbord
1880-tal, Ek, längd: 143 cm, djup: 102 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:22:17
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr